+5

Все новости, где упоминается Еквадор

10.08 / 22:00
Україна увійшла до топ світового рейтингу зростання вартості продуктів
У багатьох країнах світу відзначається зростання цін, зокрема на і продовольчі товари. Україна у світовому рейтингу зростання вартості продуктів знаходиться на шостому місці. Про це повідомляють аналітики Picodi.com, які проаналізували зростання цін на найпопулярніші фрукти та овочі та склали рейтинг країн світу з подорожчання продуктів харчування.
10.01 / 18:05
президент казна В Еквадорі влада залучила армію проти бандитського заколоту
На вулицях міст Еквадору справжній жах. Там повно озброєних бандитів, які нападають на поліцейські відділення, а також захоплюють і вбивають заручників.
20.12 / 12:19
держава "Дія" крокує по планеті за допомогою грантів від USAID
Під час Diia Summit 2023 у вівторок, 19 грудня, оголосили, що Еквадор запустить власний застосунок на базі української "Дії". Перемовини про співпрацю тривають ще з 10 країнами
20.12 / 11:28
минцифры «Дія» «Дія‎» направляется в Эквадор, а Украина получит еще $150 млн от США на цифровизацию
Команда Минцифры уже ведет переговоры об экспорте «Дії‎» с 10 странами — в частности Замбией и Колумбией, а теперь и с Эквадором.
08.09 / 07:10
спорт гол Гол Месси принес Аргентине победу над Эквадором
Чемпионы мира по футболу успешно начали защиту своего титула в квалификации к турниру 2026 года. В Южной Америке стартовала квалификация чемпионата мира-2026.
27.07 / 07:30
спорт теннис общество Экс-первая ракетка Украины в напряженном матче обыграл россиянина на турнире в Эквадоре и не пожал ему руку — видео
Илья Марченко выиграл в двух сетах (Фото:Илья Марченко via Instagram) Украинский теннисист Илья Марченко обыграл россиянина Евгения Донского и вышел в четвертьфинал челленджера в Салинасе (Эквадор). Марченко победил Донского в двух сетах, которые длились 1 час и 48 минут.В первом сете россиянин вел в счете 4:2, однако концовка была за украинцем, который переломил ход игры, выиграв партию 7:5.Второй сет Марченко начал уверенно, поведя 3:0, но после этого проиграл четыре подряд розыгрыша.
25.04 / 10:13
шахтёры трансфер футболист Шахтар Кастильо: Переход в Шахтёр - рывок в карьере
Эквадорский полузащитник дал первое интервью "горнякам", в котором рассказал об эмоциях по поводу своего перехода. Денил Кастильо рад тому, что перешёл в Шахтёр, и считает этот шаг совершенным прогрессом в своей карьере. По словам 19-летнего эквадорского полузащитника, он надеется помочь "горнякам" в будущем.
06.04 / 09:40
МВФ оборона госдолг послевоенное строительство У нас есть план? Почему мы не говорим о списании госдолга
Анатолий Амелин Сооснователь и директор экономических программ Ukrainian Institute for the FutureХотя бы частично Нижче дуже короткий список кейсів списання держборгу в різні періоди часу різним країнам:Країна / Рік / Списана сума /% держборгу / кредитор:1. Греція, 2012, €107 млрд, 50%, Клуб кредиторів.2. Аргентина, 2005 — 2010 р., > $ 65 млрд, 75%, МВФ.3.
04.04 / 05:32
курс валют доллар курс валюта Как жить без долларов?
Иван Компан Преподаватель Эдинбургской бизнес-школы Чи можете ви уявити собі життя без долара? Навряд чи… Ми звикли заощаджувати та оцінювати свій приватний або підприємницький капітал в доларах, ціни на машини, квартири та інші дорогі речі теж визначаємо в американській валюті, так само, як і зарплати високооплачуваних спеціалістів. Я вже не кажу про те, що в народі курс гривні до долара є найпопулярнішим індикатором стану справ в країні.
05.01 / 00:39
ООН технологии самит Швейцарія вперше стала непостійним членом Ради Безпеки ООН
У вівторок Швейцарія приступила до виконання обов'язків непостійного члена Ради Безпеки ООН вперше з часу приєднання до Організації 2002 року.
04.01 / 19:48
ООН технологии Швейцарія вперше потрапила до Ради безпеки ООН
Швейцарія стала непостійним членом Ради Безпеки ООН на 2023-2024 роки. Дня неї це стане можливістю зробити свій внесок у мир і безпеку світу, особливо в нинішньому напруженому глобальному політичному контексті.
10.12 / 12:31
люди спорт Здоровье и красота Аргентина виграла у Нідерландів і вийшла до 1/2 фіналу ЧС-2022 | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Завершився фантастичний за драматургією матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Нідерландів та Аргентини. Основний та додатковий час завершився внічию – 2:2. У серії пенальті сильнішою була
люди спорт Здоровье и красота Хорватія в драматичному матчі вибила Бразилію з ЧС-2022 | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Збірні Хорватії та Бразилії подарували вболівальникам драматичний чвертьфінал на ЧС у Катарі. Зустріч проходила на стадіоні «Ед’юкейшн Сіті» в Ер-Райяні.Перші 90 хвилин протистояння завершилися з рахунком 0:0. Після чого команди показа
04.12 / 22:17
спорт ПАСЕ Здоровье и красота Франція обіграла Польщу і вийшла до 1/4 фіналу ЧС-2022 | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Завершився матч 1/8 фіналу чемпіонату світу 2022 року між збірними Франції та Польщі. Перемогу з рахунком 3:1 чинні чемпіони світу французи.На 44-й хвилині форвард збірної Франції Кіліан М
04.12 / 16:40
люди спорт Здоровье и красота Аргентина перемогла Австралію за допомогою гола Мессі | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу, у якому на стадіоні «Ахмед бін Алі» в Ер-Райяні грали збірні Аргентини та Австралії.Аргентина впевнено контролювала гру з перших хвилин,
29.11 / 20:12
спорт чм-2022 Чемпіонат світу ЧС-2022: Сенегал дотиснув збірну Еквадору та вийшов до 1/8 фіналу Мундіалю
Трудовою перемогою збірної Сенегалу завершився матч 3-го туру групового етапу чемпіонату світу-2022 в Катарі проти національної команди Еквадору.
25.11 / 21:01
спорт чм-2022 Чемпіонат світу Збірна Нідерландів не втримала перемогу над Еквадором у групі A ЧС-2022
Бойовою нічиєю завершився матч національних команд Нідерландів та Еквадору в другому турі групового етапу катарського Мундіалю.
23.11 / 11:37
политика ПАСЕ геноцид Николай Томенко: Россия как государство-организатор геноцида и террора: от Сталина до Путина
Сегодня Европарламент рассматривает и, убежден, примет решение о признании России государством - ТЕРОРИСТОМ.
22.11 / 17:00
люди спорт Здоровье и красота Саудівська Аравія виграла у Аргентини на старті ЧС-22 | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
На чемпіонаті світу з футболу в Катарі перша гучна сенсація. Збірна Аргентини на стадіоні «Лусаїл Айконік» програла Саудівській Аравії.Аргентина домінувала в першому таймі і забила чотири голи,
22.11 / 02:00
люди спорт Здоровье и красота Нідерланди вирвали перемогу над Сенегалом наприкінці матчу | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
На стадіоні «Ель-Тумама» у Досі відбувся матч першого туру групового етапу чемпіонату світу, в якому зустрічалися збірні Нідерландів та Сенегалу. Фаворити групи А.Перший тайм пройшов в гострій боротьбі. Обидві ко
люди спорт Здоровье и красота Уельс відігрався в матчі з США за рахунок пенальті | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
На чемпіонаті світу з футболу в Катарі сталася перша нічия. Завдяки пенальті від програшу спаслися валійці, які не пустили на Мундіаль збірну України.США свій шанс використали на 36 хв
21.11 / 10:06
Збірна Еквадору розгромила команду Катару на стартовому матчі ЧС-2022
У матчі відкриття на арені "Ель-Байт" в Ель-Хаурі господарі Мундіалю програли збірній Еквадору з рахунком 2:0 на старті домашнього ЧС-2022 з футболу. Про це повідомляє Укрінформ.М'ячі у ворота Саада Аль-Шиба забив Енер Валенсія, який на 16-й хвилині реалізував пенальті, а на 31-й скористався навісною передачею Анхело Пресіадо в район одинадцятиметрової позначки.Другий поєдинок у групі А пройде 21 листопада на стадіоні «Ель-Тумама» у Досі: гратимуть команди Сенегалу та Нідерландів.У другий ігровий день світової першості також відбудуться перші матчі у квартеті В: Англія – Іран, США – Уельс.
20.11 / 21:01
спорт чм-2022 Чемпіонат світу Катар програв збірній Еквадору матч-відкриття домашнього ЧС-2022
Упевненою перемогою національної команди Еквадору над збірною Катару завершився стартовий матч чемпіонату світу-2022.
20.11 / 18:57
спорт ЧС BTS Емір Катара відкрив Чемпіонат світу з футболу-2022
Головною зіркою церемонії відкриття став Чон Джонгук із кей-поп гурту BTS. Разом із катарським співаком Фахадом Аль-Кубайсі він виконав офіційний гімн чемпіонату турніру – пісню під назвою Dreamers ('Мрійники').
16.11 / 10:37
спорт чм-2022 Чемпіонат світу ЧС-2022: Катар, Еквадор, Сенегал і Нідерланди – прев'ю групи A Мундіалю
Збірні Катару та Еквадору зійдуться в матчі-відкриття чемпіонату світу-2022 у найближчу неділю. За вихід у плей-офф турніру вони також змагатимуться зі збірними Сенегалу та Нідерландів.
17.06 / 18:32
семья самит спецслужбы Британія вирішила видати США засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа
У п'ятницю, 17 червня, британська влада розпорядилася видати засновника порталу WikiLeaks Джуліана Ассанжа Сполученим Штатам. Міністр внутрішніх справ Великобританії Пріті Пател підписала ордер, який. Вона заявила, що не виявила ознак того, що екстрадиція журналіста може бути пригніченням, несправедливістю чи порушенням процесуальних норм.
16.06 / 08:45
НАТО молдова Зустріч «Рамштайн-3»: яку військову допомогу пообіцяли Україні
Вчора, 16 червня, у Брюсселі відбулося третє засідання Контактної групи з оборони України (неофіційна назва «Рамштайн-3»). Україну на ньому представляли міністр оборони Олексій Рєзніков, заступник головного комітету ЗСУ генерал-лейтенант Євген Моісюк та заступник голови ГУР МО Вадим Скибіцький.
21.10 / 14:41
премьера экспедиция "Мира наизнанку": в Еквадоре к съемочной группе присоединится новый член экспедиции
30 октября в 18:30 на телеканале 1+1 стартует грандиозная премьера нового сезона "Мира наизнанку" о "жемчужине Анд" Эквадоре.
29.09 / 17:29
интернет Україна в рейтингу свободи інтернету опинилась нижче Кенії та Гани. Проте обігнала Нігерію і Малайзію
Правозахисна організація Freedom House опублікувала черговий щорічний рейтинг свободи інтернету Freedom on the Net 2021 (.pdf). Україна в ньому набрала 62 зі 100 балів (плюс один бал до результату 2020 року) і зайняла 28 місце з 70 країн.
19.04 / 12:09
За рік Україна збільшила імпорт бананів на понад 15%
Україна за перший квартал цього року імпортувала бананів (без плантайнів) на 59,51 млн дол., що на 15,56% більше, ніж за аналогічний період минулого року.