США Украина Мексика Канада Гана Німеччина Аргентина Камерун Франція Данія Катар Марокко Уругвай Сенегал Голландія Польща Іран Японія Австралія Бразилія Англія Бельгія Іспанія Швейцарія Сербія Хорватія Саудівська Аравія спорт ПАСЕ Здоровье и красота США Украина Мексика Канада Гана Німеччина Аргентина Камерун Франція Данія Катар Марокко Уругвай Сенегал Голландія Польща Іран Японія Австралія Бразилія Англія Бельгія Іспанія Швейцарія Сербія Хорватія Саудівська Аравія

Франція обіграла Польщу і вийшла до 1/4 фіналу ЧС-2022 | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей

ЧС-2022. Матч №511/8 финала. Франція — Польща — 3:1Завершився матч 1/8 фіналу чемпіонату світу 2022 року між збірними Франції та Польщі.

Перемогу з рахунком 3:1 чинні чемпіони світу французи.На 44-й хвилині форвард збірної Франції Кіліан Мбаппе зробив своєчасний пас у штрафний майданчик, Олів’є Жиру відірвався від опікуна і пробив точно у дальній кут воріт — польський голкіпер Войцех Щенсни не зміг впоратися з ударом.Жиру забив 52-й м’яч за французьку збірну і обійшов Тьєррі Анрі у списку найкращих бомбардирів національної команди.На 74-й хвилині французи швидко перейшли з оборони в атаку, Усман Дембеле зробив пас до штрафного майданчика, Мбаппе обробив м’яч і спокійно вклав його у верхній кут воріт.