Україна футбол спорт ПАСЕ Україна

Україна обіграла Швецію і пробилася у чвертьфінал Євро-2020, чим викликала хвилю мемів у мережах

Збірна України, яка дивом потрапила в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу, у додатковий час обіграла збірну Швеції з рахунком 2:1.Відкрив рахунок у матчі Зінченко, на 28-й хвилині він забив у ворота збірної Швеції після результативного пасу Ярмоленка.Втім, вже за 15 хвилин Форсберг завдяки рикошету зрівняв рахунок у матчі - 1:1.У другому таймі жодній з команд не вдалося отримати перевагу, тому були призначені два екстра-тайми.На 99-й хвилині збірна Швеції залишилася у меншості: через грубу гру проти Бєсєдіна Маркус Даніельсон був вилучений з поля.На останній хвилині другого екстра-тайму Артем Довбик, який зіграв третій матч за збірну України, ударом головою в падінні вивів команду Андрія Шевченка вперед - 2:1.Наступний матч Україна