Украина Україна Facebook спорт Telegram Украина Україна

Україна – Північна Македонія: Відео голів та огляд матчу на Євро-2020

Сhampion.Матч завершився з рахунком 2:1 на користь українців.Українці відкрили рахунок на 29-й хвилині матчу, коли Андрій Ярмоленко замкнув передачу з кутового на дальній стійці.Відео гола Ярмоленка:Через 4 хвилини рахунок подвоїв Роман Яремчук, який майстерно уник офсайду після передачі Ярмоленка та реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером.Відео гола Яремчука:Північна Македонія відквитала один м’яч на початку другої половини гри – Бущан відбив одинадцятиметровий, однак Аліовскі був першим на добиванні.Відео гола Аліоскі:Чемпіонат Європи-2020 з футболуГрупа С2 тур, 17 червняУкраїна – Північна Македонія 2:1 (2:0)Голи: 1:0 – 29 Ярмоленко, 2:0 – 34 Яремчук, 2:1 – 57 АліоскіЧитати #Букви у Telegram і у Facebook.