Украина спорт самит Украина

Гравець збірної України пояснив провал у другому таймі матчу з Північною Македонією на Євро-2020

Захисник збірної України Олександр Караваєв заявив, що вони з партнерами були готові до того, що Північна Македонія, програючи з рахунком 0:2 до перерви, буде активно йти в наступ у другій половині зустрічі.

Він зазначив, що проблеми, які почалися у нашої команди, не пов'язані з тим, що футболісти розслабилися. Під час спілкування з журналістами наш співвітчизник пояснив їхнє виникнення втратою концентрації в окремих епізодах і тиском, який чинили суперники на українців, інформує  з посиланням на . Читайте також:  "На другий тайм виходили з повною впевненістю, що ми зможемо так само продовжувати грати, як і в першому таймі.