Украина люди спорт Здоровье и красота Украина

Зінченко забив гол в переможному матчі «Арсеналу» | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей

Сьогодні лондонський «Арсенал» обіграв в гостях з рахунком 4:2 «Астон Віллу» у 24-му турі чемпіонату Англії.Українець Олександр Зінченко в цьому матчі забив свій перший гол у АПЛ за шість сезонів!

Захисник «Арсеналу» відзначився на 61-й хвилині, зрівнявши рахунок — 2:2. До цього в активі Саші в 91 поєдинку були лише асисти.Перемогу «Арсенал» вирвав вже у додані хвилини (Мартинес (90+3, авт.), Мартинелли (90+8)).Після 23 матчів АПЛ «каноніри» лідирують із 54 очками. «Ман Сіті», який сьогодні зустрічається з «Ноттінгем Форрест», набрав 51 очко після 23 ігор. <hr />Подпишитесь на новости<hr />