Украина Україна Facebook спорт Telegram Украина Україна

Україна переграла Боснію і Герцеговину у вирішальному поєдинку

#Букви.У вівторок, 16 листопада, на стадіоні “Біліно Полє” у Зениці (Боснія і Герцоговина) триває матч між збірними України та Боснії і Герцеговини.Наразі завершився перший тайм з рахунком 0:0.У команд  не було багато моментів.

Наприкінці тайму боснійці мали змогу забити м’яч, але на заваді став український голкіпер Георгій Бущан, який здійснив фантастичний сейв.У збірної України можна пригадати дальні постріли Руслана Малиновського та Андрія Ярмоленка, однак вони не призвели до взяття воріт.Другий тайм розпочався не дуже жваво – обидві команди доволі повільно пересували м’яч по полю.На 59 хвилині Олександр Зінченко розстріляв порожні ворота з передачі Віктора Циганкова та відкрив рахунок.За 20 хвилин Артем Довбик вийшов віч-на-віч та.